Gastenboek
Leuke website.
Hallo,
Wat ontzettend veel moeite is er genomen om deze lijst zo compleet te krijgen. Ik kan alleen mijn tak van de familie er helaas niet tussen vinden. Zijn er nogmeer takken van de van Gent familie bekend die hier niet bijstaan? ikzelf ben Gideon Ferdinand van Gent geb. 1983 en mijn vader is Jan Cornelis van Gent geb. 14 januari 1946 en zijn vader was Gijsbertus Diderikus van Gent geb 01 april 1908. Overberg/Veenendaal. Ik hoop daar nogsteeds iets van terug te kunnen vinden.
Groeten, Guido van Gent
meer vangenten
hee,
ik ben Roos van gent ('92)
heb even tussen de genealogie gekeken de naam jacobus theodorus van gent wel een paar keer zien langs komen maar niet van mijn pa & opa die beide zo heten :D
wel mooi gedaan zo hele lijst met van genten
Aanvullingen
Mooi werk, Rob! Ik ben Ronnie van Gent (12-16). Ik zou graag wat aanvullingen willen doorgeven, maar ik geloof niet dat mijn e-mails bij je aankomen. Groet. Ron.
ook fam?
een mooie overzichtelijke site, kompliment
mijn oma was de jongste zus van Klazina
Spanenburg geh. met Cornelis van Gent
weet je of er van deze tak (kinderen en
kleinkinderen) ook foto's zijn.
groeten Marianne.
zoektocht Mirjam van Gent
Ik ben op zoek naar een zekere Mirjam van Gent. Ze woonde met haar ouders in de jaren 80 in Indonesie. Ik zat samen met haar op de Nederlandse lagereschool in Surabaya. Ze moet nu van mijn leeftijd zijn, rond de 37-38 jaar.
Wie kent haar?? Laat het me aub weten. Ik hoop haar snel te vinden.
berichtje
Hallo, Prachtige web-site.
Ook ik ben een geboren van Gent, maar ik denk toch van een andere tak.mijn vader zijn naam was Johannes van Gent, net als zijn vader, en mijn opa was getrouwd met een Antje Korporaal.
Maar het waren schippers. Wie weet kom ik mijn roots ook nog eens tegen.
Heel intressant.Groetjes Antje van Gent.
reactie
Hallo Rob.
Ik ben dus Coby de Kovel dochter van Jet van gent de kovel. ik woon met mijn man Rinus Wijntjes in Breda.
H.g.van ons beide ( heel goede website)
Ome Toon en Tante Martha Geijs
Hallo, ik weet niet wie de fot heeft geplaatst maar dit zijn mijn oom en tante. Ome Toon was een broer van mijn moeder Bep die is getrouwd met Jef Maas. Ome Toon en tante Martha hadden Tonie als zoon. Ben heel benieuwd of ik op deze manier familie kan vinden. groeten Annelies
hallo fam
hallo ik ben fia van gent uit nijmegen,
mijn vader hete wim van gent,hij was een zoon van wilhelmus van gent mijn opa dus mijn oma hete annie, mijn vader had ook een sus die ook annie heten,ik heb aan de kant van van gent 2neefs mieschel en stefan,en een nicht anelies,mijn vader was vroeger binne schipper,wie weet kom ik nog fam tegen die ik niet ken zou leuk zijn
groetjes
fia van gent
nijmegen
wie weet
Hallo mijn naam is Eric van gent.
ik weet niet veel van de fam, maar jij wel wie weet hoor ik bij jullie tuis.
mijn vader was wim van gent en een schipper , woonden in Nijmegen daar waar ik ben geboren.
mijn moeder heten Corry schierboom de vrouw van Wim dus.
mijn opa Wilhelmus van gent en is geboren in hees .
dat was het dan ook wel wat ik weet mocht het iets oproepen dan hoor ik het graag.
weet nu niets alles is welkom.